Black Friday

Využite jedinečnú šancu na – 40% zľavy!

Ponuka platí do 30.11.2021

Black Friday zľavy končia za

Dni

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Sekunda(s)

Jedálniček na mieru

Jedálniček na mieru

Zdravý jedálniček dokáže zlepšiť mnohé aspekty kvality nášho života, od správneho fungovania mozgu, orgánov, buniek, až po lepšie fyzické výkony. Zostavím vám jedálniček na mieru, ktorý vyhovuje presne vašim potrebám. V jedálničku zohľadňujem vaše stravovacie návyky, časové možnosti, chuťové preferencie aj zdravotný stav. Po pár mesiacoch sa naučíte sami jesť tak, aby ste dosiahnutý výsledok stabilizovali.

Zľavový kupón: BF2021

Výživové poradenstvo

Dlhodobo udržateľné a trvalé výsledky potrebujú čas. Prostredníctvom dlhodobej spolupráce sa naučíte, ako aplikovať zdravé návyky do vášho bežného života a každodennej rutiny. Nastavíme si spoločné konzultácie, ktoré vám budú pomáhať riešiť nové a náročné situácie, kam zmena životného štýlu rozhodne patria.

Zľavový kupón: BF2021

Ing. Romana Nemcová
Ing. Romana Nemcová

Kurz o výžive a tvorbe jedálnička

V tomto kurze sa naučíte všetko potrebné o výžive, princípoch stravovania a o tom ako si správne vytvoriť jedálniček. Stanete sa sami sebe výživovou poradkyňou, alebo poradcom a budete si vedieť sami poradiť. Chudnutie so mnou nie je žiadna drina ani hladovanie, ale životný štýl a radosť zo života.

Zľavový kupón: BF2021

Ebook Chronický zápal

Ak pochopíte čo je to chronický zápal a čo spôsobuje vo vašom tele, budete môcť podniknúť kroky, ktoré vám pomôžu zmierniť jeho následky.V tejto knihe sa dozviete, že potraviny s ktorými denne prichádzate do kontaktu môžu výrazne prispievať k riziku vzniku chronického zápalu. Dozviete sa tiež ako a prečo prispievajú k zhoršovaniu vášho stavu a ako môžete upraviť váš jedálniček a pridať potraviny, ktoré sú výživnejšie a zdravšie.

Zľavový kupón: BF2021

Ing. Romana Nemcová

Ponúkam vám 20 minút konzultácie 

ZADARMO!

 

Konzultácia môže prebehnúť osobne/telefonicky alebo online pomocou aplikácie Zoom, prípadne Skype. Po odoslaní kontaktného formulára vás budem kontaktovať pre dohodnutie si podrobností.

Po telefonickej konzultácií si s vami vyplním komplexný dotazník, ktorý mi pomôže pri vytváraní stravovacieho plánu.

Ako to prebieha?

Vyplnenie kontaktného formulára

Absolvovanie úvodnej konzultácie

Vyplnenie komplexného dotazníku

Na základe diagnostiky a dotazníku Vám vypracujem individálny stravovací plán na mieru (jedálniček)

Následne po vypracovaní jedálnička Vám navrhnem najúčinejší program pre dosiahnutie ceľa.

Nečakajte už dlhšie. Zmeňte svoj život k lepšiemu už dnes!

GDPR

7 + 7 =