Kurz zdravej výživy a vytvárania jedálnička

Najobsiahlejší online vyživový kurz aj s mojou osobnou podporou a s certifikátom o absolvovaní kurzu

Snažíte sa schudnúť, ale všetky vaše doterajšie diéty nezabrali? Váhate, aké potraviny sú vhodné práve pre vás? Chcete mať viac energie a byť zdravší? Kto by nechcel?

Vitajte, ste tu správne! Mám pre vás chutné a zdravé riešenie.

Môj prístup k chudnutiu nie je o zákazoch, drine, diéte, hladovaní či neustálom počítaní kalórií. Všetky tieto metódy majú jedno spoločné – nefungujú dlhodobo a sú prakticky neudržateľné.

Chudnutie so mnou nie je žiadna drina ani hladovanie, ale životný štýl a radosť zo života.

Viem, že je to jediná dlhodobá cesta k zdravému a plnohodnotnému životu.

Vďaka praxi som sa naučila, ako hľadať spoločné kompromisy. Je úplne v poriadku, ak občas “zhrešíme”. Dôležité je netrestať sa za to , nehľadať výhovorky, ale nájsť pochopenie.Veľmi často si zakazujeme to, čo máme radi. Netreba si odopierať to, čo v skutočnosti chceme, pretože to má často úplne opačný efekt. Počúvajte, vnímajte signály svojho tela a doprajte telu aj sebe to, čo je naozaj dobré. Možno presne neviete, čo potrebujete, ale cítite to. A viete prečo? Pretože vaše telo vám hovorí, čo potrebuje.

Čo získate?

 • Naučíte sa princípy zdravého stravovania a skoncujete raz a navždy s diétami.

 • Budete vedieť sami vytvárať svoje jedálničky v pohodlí vášho domova.

 • Stanete sa sami sebe výživovou poradkyňou, či poradcom.

 • Naučíte sa jesť správne, zdravo a nehladovať.

 • Budete mať viac energie, zlepší sa vám trávenie a budete celkovo zdravší.

 • Začnete sa mať ešte viac radi a budete so sebou spokojnejší.

 • Naučíte sa zdravo maškrtiť, aby ste z toho nemali ani výčitky, ale ani kilá navyše.

Objednať kurz
Ing. Romana Nemcová
Niečo kúsok o mne

Prečo práve ja?

Prečo si kurz kúpiť práve odo mňa? Pretože viem, že som iná ako ostatní, bežní výživoví poradcovia. A viem aj, v čom a prečo som lepšia, ako mnohí iní.

Bežný výživový poradca si spraví rýchlokurz o zdravej strave. Nepozná však chemické zloženie stravy, biochémiu, anatómiu, či fyziológiu človeka a nemá a ani oprávnenie pracovať s chorými.

Vďaka absolvovaniu 5- ročného vysokoškolského štúdia v odbore Výživa a Potraviny som pochopila komplexnú fyziológiu človeka, anatómiu, chémiu potravín, biochémiu či technológiu potravín. Širokú problematiku výživy a potravín som obsiahla v súvislostiach. Naučila som sa vytvárať jedálničky pre rôzne typy ľudí s rôznymi zdravotnými problémami i špeciálnymi typmi stravovania.

Mojím cieľom je naučiť pochopiť základy zdravého stravovania aj vás. Tak, že váš nový životný štýl bude udržateľný a nebudete už musieť čeliť žiadnym jojo efektom. A už nikdy nebudete musieť niekomu platiť za jedálničky. Pretože vás naučím, ako si sami zostavíte pre vás ten najvhodnejší jedálniček. Nedám vám na podnose ryby, ja vás ich naučím loviť.

Teší ma, keď vidím, ako sa mojim klientom mení život, ako sú šťastnejší, zdravší a spokojnejší. Moja práca je mojím poslaním aj mojím koníčkom a za to som nesmierne vďačná.
Ing. Romana Nemcová
Čo o mne hovoria

Referencie

5.0
Na základe 21 recenzií
google
Ludmila Jarolímová
21. júna 2022

S výživovou poradkyní paní Němcovou jsem velice spokojená. Měla jsem trávicí problémy včetně vysokého nadýmání a díky úpravě jídelníčku, který mě připravila mě tyto potíže brzy zmizely. Na moje otázky ohledně stravování mě vždy dokázala profesionálně poradit a správně vést ke zdravotnímu stylu života. Proto ji doporučuji všem, kdo chcete změnit své stravovací návyky.

google
Linda Hatalova
31. marca 2022

Pôvodne bol moj zámer si kúpiť iba kurz. No po čase sme začali riešiť môj zápal v tele a dokonca sa nám podarilo vyliečiť mi akné , ktoré ma už trápilo roky. S Romanou pravidelne volám vrámci konzultačiek a plánujem v tom pokračovať aj po dokončení kurz, pridala sa už aj moja mama. 💜 Odporúčam !!

google
tobias tobias
30. marca 2022

Konečne sme natrafili na niekoho čo fakt vie čo robí.Super prístup,všetko ako má biť.Môžem lem odporučiť

google
Jozef Forgáč
13. septembra 2021

Kurz s Romankou som dostal od brata na narodeniny....mal som na výber, buď produkty nejaké alebo výživovú poradkyňu....vybral som si to druhé a to bolo asi to najlepšie čo som mohol urobiť....Romanka je super osôbka, ktorá vám tak všetko vysvetlí, že sa budete tešiť na každú jednu lekciu... doterajšie pokusy dopadli katastrofálne, ale s ňou sa mi už podarilo schudnúť 6kg a bojujeme ďalej.... odporúčam každému, kto si chce prehodnotiť svoj život a stravovanie...

google
Jana Kapišovská
13. júla 2021
google
Pavlína Krásenská
23. júna 2021

Slečna opravdu ví, o čem mluví. Opravdu Vás naučí, jak si vytvářet jídelníček a jak to celé funguje. Na všechny otázky zodpoví a pomůže Vám na Vaši cestě za lepším životním stylem. Doporučuji

google
Jakub Bombár
10. júna 2021
google
Jan Krajc
19. mája 2021

K Romči som sa dostal cez odporúčania kamarátky ktorá jej služby využila a nevedela si ju vynachváliť. Týždne som nepočúval takmer o ničom inom a keďže som k výživový poradcom dosť skeptický dlho som váhal. Nakoniec som sa predsa len prihlásil na prvú konzultáciu a milo ma prekvapila. Na prvé posedenie zistíte že tu nejde o žiadneho kouča ktorý absolvoval týždňový kurz o výžive alebo získava rozumy z facebookovych stránok... Bežne to funguje tak ze "výživový poradca" vám stiahne jedálniček z internetu a ukáže pár cvikov a tam to končí. Lenže tu musím úprimne povedať ze mi Romča zmenila život. Nejde len o to ze som schudol ale naozaj sa cítim vo všetkých aspektoch lepšie. Zlepšilo sa mi trávenie, nálada, som kľudnejší, šťastnejší, lepšie sa mi spí. Tie kurzy sú tak komplexné a dopodrobna prepracované že ma naučili veci ktoré by sa podľa mňa mali učiť už na základnej škole ale pravdou je ze ak keď si človek myslí že vie ako ma jest alebo piť, keď dôjde k diskusii s odborníkom ako je Romča zistíte že neviete vlastne nič. Za prístup a to co mi spolupráca s Romčou dala dávam 10 bodov z 5. Vyskúšajte sami, uvidíte, ľutovať určite nebudete....

google
Silvia Hotova
2. mája 2021

Chcem sa Romanke poďakovať aj takouto formou za profi prístup s akým som sa ešte nestretla! 🙂

google
Simona Nemcová
29. apríla 2021
google
Lubo Mieszek
29. apríla 2021

Již několik let jsem se snažil dostat "tělo i ducha" do lepší kondice, tzn. snížit váhu, zvýšit energii vedoucí ke kvalitnějšímu prožití každého dne. Podotýkám, že nejsem žádný pecivál, provozuji turistiku, cykloturistiku, hraji tenis celoročně, v zimě hokej. Moc se mi můj plán nedařil, budˇ jsem snížil váhu a nedostávalo se mi síly a energie nebo váha byla mírně vyšší a nebyl jsem spokojen s výkonem provozované aktivity. Hledal jsem i na internetu cesty, jak z bludného kruhu ven, vyzkoušel jsem různé zaručené rady, ale pořád to nebylo to pravé ořechové. Hledal jsem nějakou komplexní cestu a fundovaného odborníka na otázky výživy a zdravého životního stylu a tak jsem se dostal přes webovou stránku Uzdrav tělo k Ing. Romaně Němcové. Po konzultacích, ve kterých jsem paní Romaně nastínil své problémy a cíle, jsme začali pracovat na zlepšení a musím, přiznat, že bylo co zlepšovat. Doladili jsme spolu jídelníček ve vztahu k vyváženosti jednotlivých živin, tzn hlavně množství sacharidů, cukrů, bílkovin, tuků. Věnovali jsme se otázce pitného režimu, detoxikaci organismu a doplnění chybějících vitamínů. Samozřejmě, že mi poradila, u kterých společností kvalitní produkty objednat. Po úpravách živin v jídelníčku, zařazení doporučených produktů, výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, dnes jsem lehčí, mám víc energie a dokonce vynechám i pití dříve oblíbené kávy, bez které jsem nedal ani ránu. ( 3, 4 šálky denně). Samozřejmě, že paní Romana radami pomůže, jak z bludného kruhu ven, finálně je na každém jednotlivci, jak si rady vezme k srdci a jak se s výzvou popasuje !!! Luboš, Morava

google
Michal Gazo
28. apríla 2021

Paci sa mi hlavne ludsky a individualny pristup. Vidiet ze to pani Ing. Nemcovu bavi!

Absolvovala som kurz o komplexnej výžive a vytváraní jedálnička a som veľmi spokojná. Dozvedela som sa vela nových a uzitočných informácii. Keďže sa po zmene svojho zivotného štýlu sa venujem laicky cvičeniu a taktiež zdravšiemu stravovaniu. V tejto oblasit je dôležité sa neustále vdzelávať a hlavne prijímať kvalitné informácie. Tento kurz ma znovu o niečo obohatil a preto som za to veľmi vďačná. Určite vrelo odporúčam 🙂

google
Zuzana Cimbová
26. marca 2021

Romanka je veľmi milá poradkyňa, ktorá mi vždy rada a ochotne pomôže. Individuálny prístup, môžem len odporučiť.

google
János Sárközi
20. marca 2021

Prečo sa oplatí kúpiť si môj kurz zdravej výživy?

Odhaľujem vlastné know-how o výžive, princípoch stravovania a vytvárania jedálnička.

Tento kurz je koncipovaný tak, ako akreditovaný kurz výživových poradcov. Vďaka čomu sa stanete sami sebe výživovou poradkyňou, alebo poradcom a budete si vedieť sami poradiť.

Dostanete prehľadné, utriedené, korektné a ucelené informácie o výžive a chudnutí.

Zistíte, ktoré potraviny sú pre vás vhodné a ktorým sa treba radšej vyhýbať.

Okrem odborných znalostí a vedomostí vychádzam aj zo skúseností z praxe s mojimi klientmi, ktorým som pomohla schudnúť o stovky kíl. Priemerný reálny hmotnostný úbytok mojich klientov je 2–5 kg za mesiac.

Ponúkam vám 10 hodín konzultácií za zvýhodnenú cenu. Túto podporu určite využijete na vaše otázky, pripomienky a zdokonalenie sa v zdravom životnom štýle.

Bonusové materiály - špeciálny vzorový jedálniček a zdravé smoothie recepty a mnoho ďalšieho

Bude vám k dispozícií uzavretá podporná skupina na facebooku a online poradňa s odpoveďami na vaše otázky.

Kurz zdravej výživy dostávate s jeho doživotným prístupom.

Živý kurz - kurz sa bude neustále obohacovať o najnovšie poznatky a vedecké štúdie. To čo fungovala pred pár rokmi, teraz už neplatí.

Získate odo mňa 20 % zľavu na všetky moje služby.

100% GARANCIA vrátenia peňazí do 14 dní.

Hodnota kurzu

V tomto kurze sa dozviete všetko, čo s mojimi klientmi prechádzam počas 12 mesačnej spolupráce v 24-och osobných konzultáciách, ktoré by stáli

649 €

Vy ho však teraz môžete získať za:

199 €

A pre správnu motiváciu som si pre vás pripravila 70% zľavu a kurz môžete získať len za:

59 €

Objednať kurz

ZADARMO bonusy ku kurzu

Čo všetko dostanete naviac?

 • Konzultácie za zvýhodnenú cenu
  Ku kurzu poskytujem ako bonus konzultácie za zvýhodnenú cenu. Túto podporu určite využijete na vaše otázky, pripomienky a zdokonalenie sa v zdravom životnom štýle. Podpora zahŕňa telefonické, online a e-mailové konzultácie. Ak budete mať záujem tak aj diagnostickú analýzu vášho tela. Keďže zdravý životný štýl nie je len o strave, ale aj o pohybe, regenerácií, kvalitnom spánku, sebaláske a duševnej pohode, využijeme online podporu, aby sme sa venovali všetkým týmto oblastiam, ktoré k zdravému životnému štýlu jednoducho patria.
 • Certifikát o absolvovaní kurzu
 • Uzavretú podpornú skupinu na facebooku a online poradňu s odpoveďami na vaše otázky.
 • Vzorový jedálniček na chudnutie.
 • Zdravé smoothie recepty.
 • Praktické odporúčania a tipy na doma, ktoré vám ľahšie pomôžu zaviesť teóriu do praxe.
 • K dispozícií online kalkulačka pre výpočet bazálneho metabolizmu (BMR).
 • 20 % zľava na všetky moje služby.
Pýtate sa ma najčastejšie

Najčastejšie otázky

Keďže výživový kurz prebieha celý online, a je optimalizovaný ako pre počítače, tak aj mobilné zariadenia – tablety a mobily, tak si kurz zo sebou môžete zobrať hocikam. Okrem toho, kurz nie je nijako časovo limitovaný, takže sa k nemu môžete hocikedy vrátiť a prístup k nemu máte už navždy. Nemusíte mať obavu z presného “rozvrhu hodín”, ktorý budete musieť dodržiavať.
Moja online podpora je nastavená najjednoduchšie a najkomplexnejšie, ako sa dá: kedykoľvek, keď budete chcieť s niečím poradiť, alebo pomôcť, ma môžete kontaktovať. Rada vám venujem svoj čas a poradím vám.
Áno, a to formou FB skupiny, ktorá je prístupná len pre mojich klientov, ktorý si zakúpili kurz. Budem vám odpovedať ja, ale určite vás obohatia o svoje postrehy aj ďalší účastníci kurzu, ktorí už podobný problém riešili.
Vôbec nie! Nie všetko sa dá dodržiavať na sto percent. Naučím vás, čo robiť v prípade rodinných osláv, návštev, alebo keď vás prepadnú rôzne hriešne chute. Sme predsa ľudia a nie anjeli.
Celý tento výživový kurz som koncipovala ako pre začiatočníkov, tak aj pre mierne pokročilých. Určite má zmysel pre vás vstúpiť do kurzu, kde sa obohatíte o ďalšie znalosti. Verte tomu, že sa dozviete mnoho nového a zaujímavého.
Po uhradení platby dostanete na váš email prístup do členskej sekcie na mojom webe, kde sa vám otvorí prvá polovica lekcií a bonusové materiály. Po 14 dňoch sa vám odomkne druhá polovica kurzu. Čas, ktorý kurzu venujete, si určujete sami, na kurz sa môžete pozrieť kedykoľvek a kdekoľvek. Na všetko je čas, pretože kurz získavate s doživotným prístupom, takže si môžete určite svoje tempo.

Kedy, keď nie teraz?

Určite viete, že si zaslúžite len to najlepšie! Tak si to doprajte!

Často máme tendenciu odkladať veci na zajtra, na potom… a naozaj až niekedy potom, zvyčajne prineskoro zistíme, že ideálny čas neexistuje. Že sme premárnili ten správny moment. Nežijeme v minulosti, ani v budúcnosti, ale v prítomnosti. Neodkladajte na neskôr to, čo patrí medzi najdôležitejšie dary vášho života: vaše zdravie a šťastie.

Dnes je ten správny čas zmeniť váš život.

Zmena návykov nikdy nepríde sama a zo dňa na deň.
Ale malé kroky vedú k veľkým výsledkom.
S prvými výsledkami zažijete pocity radosti a šťastia. Budete mať viac energie, zlepší sa vám trávenie, skvalitní spánok a zvýši kondícia a výkonnosť.
Za pár dní budete výsledky cítiť a za pár týždňov už to uvidí a pozitívne pocíti aj vaše okolie.
Urobte svoj prvý krok k lepším zajtrajškom!

Garancia spokojnosti

Robím všetko pre to, aby boli moji klienti 100% spokojní. Ak by sa tak náhodou nestalo, rada vám ponúknem ďalšie služby alebo konzultácie na mieru, úplne zadarmo. To najdôležitejšie pre mňa je, aby sme vyriešili váš zdravotný problém a aby ste ma vy mohli ďalej odporúčať s kľudným svedomím. Vždy pre vás urobím maximum, čo je v mojich silách. To vám garantujem! 🙂
cross