KURZ ZDRAVEJ VÝŽIVY A VYTVÁRANIA JEDÁLNIČKA

Najobsiahlejší online vyživový kurz aj s mojou osobnou podporou

Snažíte sa schudnúť, ale všetky vaše doterajšie diéty nezabrali?

Váhate, aké potraviny sú vhodné práve pre vás?

Chcete mať viac energie a byť zdravší?

Kto by nechcel?

Vitajte, ste tu správne! Mám pre vás chutné a zdravé riešenie.

Môj prístup k chudnutiu nie je o zákazoch, drine, diéte, hladovaní či neustálom počítaní kalórií. Všetky tieto metódy majú jedno spoločné – nefungujú dlhodobo a sú prakticky neudržateľné. 

Chudnutie so mnou nie je žiadna drina ani hladovanie, ale životný štýl a radosť zo života.

Viem, že je to jediná dlhodobá cesta k zdravému a plnohodnotnému životu.  

Vďaka praxi som sa naučila, ako hľadať spoločné kompromisy. Je úplne v poriadku, ak občas “zhrešíme”. Dôležité je netrestať sa za to , nehľadať výhovorky, ale nájsť pochopenie.Veľmi často si zakazujeme to, čo máme radi. Netreba si odopierať to, čo v skutočnosti chceme, pretože to má často úplne opačný efekt. Počúvajte, vnímajte signály svojho tela a doprajte telu aj sebe to, čo je naozaj dobré. Možno presne neviete, čo potrebujete, ale cítite to.

A viete prečo?

Pretože vaše telo vám hovorí, čo potrebuje. 

Čo získate?

Naučíte sa princípy zdravého stravovania a skoncujete raz a navždy s diétami.

Budete vedieť sami vytvárať svoje jedálničky v pohodlí vášho domova.

Stanete sa sami sebe výživovou poradkyňou, či poradcom.

Naučíte sa jesť správne, zdravo a nehladovať.

Budete mať viac energie, zlepší sa vám trávenie a budete celkovo zdravší.

Začnete sa mať ešte viac radi a budete so sebou spokojnejší.

Naučíte sa zdravo maškrtiť, aby ste z toho nemali ani výčitky, ale ani kilá navyše.

Prečo práve ja?

Ing. Romana Nemcová

Prečo si kurz kúpiť práve odo mňa? Pretože viem, že som iná ako ostatní, bežní výživoví poradcovia. A viem aj, v čom a prečo som lepšia, ako mnohí iní. 

Bežný výživový poradca si spraví rýchlokurz o zdravej strave. Nepozná však chemické zloženie stravy, biochémiu, anatómiu, či fyziológiu človeka a nemá a ani oprávnenie pracovať s chorými.

Vďaka absolvovaniu 5- ročného vysokoškolského štúdia v odbore Výživa a Potraviny som pochopila komplexnú fyziológiu človeka, anatómiu, chémiu potravín, biochémiu či technológiu potravín. Širokú problematiku výživy a potravín som obsiahla v súvislostiach. Naučila som sa vytvárať jedálničky pre rôzne typy ľudí s rôznymi zdravotnými problémami i špeciálnymi typmi stravovania.

Mojím cieľom je naučiť pochopiť základy zdravého stravovania aj vás. Tak, že váš nový životný štýl bude udržateľný a nebudete už musieť čeliť žiadnym jojo efektom. A už nikdy nebudete musieť niekomu platiť za jedálničky. Pretože vás naučím, ako si sami zostavíte pre vás ten najvhodnejší jedálniček. Nedám vám na podnose ryby, ja vás ich naučím loviť.

Teší ma, keď vidím, ako sa mojim klientom mení život, ako sú šťastnejší, zdravší a spokojnejší. Moja práca je mojím poslaním aj mojím koníčkom a za to som nesmierne vďačná.

Romana Nemcová

V kurze som sa dozvedela veľmi veľa nových informácií. Zdravému životnému štýlu sa už venujem dlhšie cca 5 rokov keď som kompletne prehodnotila svoj životný štýl. Ale stále je dobre sa v tejto oblasti vzdelávať a dozvedať nové informácie. Tento kurz ma posunul opäť niekam ďalej, takže ešte raz vám veľmi ďakujem. 🙂

Katarína Janošková, Košice

Musím povedať, že tento kurz zdravej výživy ma neskutočne obohatil a nasmeroval správnym smerom. Naučila som sa všetko potrebné o výžive, od základnych poznatkov až po tie komplikovanejšie. Veľmi využívam aj konzultácie, pretože si nikdy nie som istá vo svojich stravovacích návykoch a s tým mi stale p. Nemcová rada pomôže. Za takúto cenu som nikde nenašla také kvalitné konzultácie ako mám s pani Nemcovou. Vrela vdaka!

Simona Jakubová, 50 rokov, Prešov

S velkým zájmem jsem si pročetl články, týkající se výživy ve všech klíčově důležitých potravinách. Rozhodně se nezapře, ze z autorského rukopisu čiší profesionalita, zkušenosti, znalosti ale především zájem nejen o potraviny ale o lidi a jejich zdravi. Články vždy začinaji teorii a pak následuje praktická část s příklady, jak si správně vybrat s doporučeními. Závěrem je vždy poučné krátké praktické shrnutí.Každý čtenář si tady najde své, vice než však četbu doporučuji zvednout telefon či napsat a svěřit se přímo Romance.Svým empatickým přístupem Vás přesvědčí, že Vaše rozhodnutí ZDRAVE ZIT bylo správne. Všem, kdo vážně uvažujete o svém zdravi, vřele spolupráci s Romankou doporučuji.

Milos Voda, 55 let, Praha

Když jsem přišel za Romankou tak jsem vážil 107 kg nini díky ní vážím o 15 kg méně a jde to dolů pořád!! A díky jejímu jídelníčku mě začalo doslova bavit jist zdravé a žít zdravé dříve jsem vypil každý den 6 piv a nini si dám pivo jen na svoje narozeniny a vůbec mi nechybí což byl u mě největší problém a ne jen díky jídelníčku ale také díky komunikaci s Romankou po celou dobu mého programu opravdu jsem ji psal kvůli každé druhé potravine a vždy mi ochotně vše vysvětlila jestli chcete zdravé zhubnout a bojíte se jojo ofektu tak s Romankou se nemusíte bát

Honza, 24 let, Praha

Celý život sa v jedle obmedzujem a počítam každú kalóriu. Vďaka kurzu som sa naučila počúvať svoje telo a svojím potrebám. V kurze je plno zaujímavých a aktuálnych informácií o výžive, ktoré mi dali na ňu úplne iný pohľad, aký som mala doposiaľ. Romanka podáva informácie jasne, a zrozumitelne. Veľmi mi pomohli aj praktické tipy, vďaka ktorým som rýchlo preniesla teóriu do praxe.

Tereza Beláková, 30 rokov, Košice

Prečo sa oplatí kúpiť si môj kurz zdravej výživy?

Odhaľujem vlastné know-how o výžive, princípoch stravovania a vytvárania jedálnička.

Tento kurz je koncipovaný tak, ako akreditovaný kurz výživových poradcov. Vďaka čomu sa stanete sami sebe výživovou poradkyňou, alebo poradcom a budete si vedieť sami poradiť.

Dostanete prehľadné, utriedené, korektné a ucelené informácie o výžive a chudnutí.

Zistíte, ktoré potraviny sú pre vás vhodné a ktorým sa treba radšej vyhýbať.

Okrem odborných znalostí a vedomostí vychádzam aj zo skúseností z praxe s mojimi klientmi, ktorým som pomohla schudnúť o stovky kíl. Priemerný reálny hmotnostný úbytok mojich klientov je 2–5 kg za mesiac.

Ponúkam vám 10 hodín konzultácií za zvýhodnenú cenu. Túto podporu určite využijete na vaše otázky, pripomienky a zdokonalenie sa v zdravom životnom štýle.

Bonusové materiály - špeciálny vzorový jedálniček a zdravé smoothie recepty a mnoho ďalšieho

Bude vám k dispozícií uzavretá podporná skupina na facebooku a online poradňa s odpoveďami na vaše otázky.

Kurz zdravej výživy dostávate s jeho doživotným prístupom.

Živý kurz - kurz sa bude neustále obohacovať o najnovšie poznatky a vedecké štúdie. To čo fungovala pred pár rokmi, teraz už neplatí.

Získate odo mňa 20 % zľavu na všetky moje služby.

100% GARANCIA vrátenia peňazí do 14 dní.

HODNOTA KURZU

V tomto kurze sa dozviete všetko, čo s mojimi klientmi prechádzam počas 12 mesačnej spolupráce v 24-och osobných konzultáciách, ktoré by stáli 

 549

Vy ho však teraz môžete získať za:

159

A pre správnu motiváciu som si pre vás pripravila zľavu a kurz môžete získať len za:

 49 eur 

Vy pre seba získate moje kompletné know-how o zdravej výžive a zostavovaní jedálnička, ktoré môžete študovať z pohodlia domova. A k tomu ešte ako bonus odo mňa dostanete vzorový jedálniček na chudnutie, zdravé smoothie recepty, tabuľky potravín a ďalšie vychytávky k stiahnutiu.

Tento kurz vám ušetrí stovky hodín hľadania overených, pravdivých informácií na internete. Kurz zdravej výživy je vhodný pre začiatočníkov, ale aj mierne pokročilých, ktorí sa už vo výžive trochu orientujú a radi by si doplnili informácie a rozšírili rozhľad. 

ZADARMO bonusy ku kurzu

Čo všetko dostanete naviac?

10 hodín konzultácií

Ku kurzu poskytujem ako bonus 10 hodín konzultácií za zvýhodnenú cenu. Túto podporu určite využijete na vaše otázky, pripomienky a zdokonalenie sa v zdravom životnom štýle. Podpora zahŕňa telefonické, online a e-mailové konzultácie. Ak budete mať záujem tak aj diagnostickú analýzu vášho tela. Keďže zdravý životný štýl nie je len o strave, ale aj o pohybe, regenerácií, kvalitnom spánku, sebaláske a duševnej pohode, využijeme online podporu, aby sme sa venovali všetkým týmto oblastiam, ktoré k zdravému životnému štýlu jednoducho patria.

Uzavretú podpornú skupinu na facebooku a online poradňu s odpoveďami na vaše otázky.

Vzorový jedálniček na chudnutie.

Zdravé smoothie recepty.

Praktické odporúčania a tipy na doma, ktoré vám ľahšie pomôžu zaviesť teóriu do praxe.

K dispozícií online kalkulačka pre výpočet bazálneho metabolizmu (BMR).

20 % zľava na všetky moje služby.

Najčastejšie otázky

Často som časovo veľmi zaneprázdnená. Čo ak kurz nebudem stíhať?

Keďže výživový kurz prebieha celý online, a je optimalizovaný ako pre počítače, tak aj mobilné zariadenia – tablety a mobily, tak si kurz zo sebou môžete zobrať hocikam. Okrem toho, kurz nie je nijako časovo limitovaný, takže sa k nemu môžete hocikedy vrátiť a prístup k nemu máte už navždy. Nemusíte mať obavu z presného “rozvrhu hodín”, ktorý budete musieť dodržiavať.

Ako prebieha vaša online podpora a konzultácie?

Moja online podpora je nastavená najjednoduchšie a najkomplexnejšie, ako sa dá: kedykoľvek, keď budete chcieť s niečím poradiť, alebo pomôcť, ma môžete kontaktovať. Rada vám venujem svoj čas a poradím vám.

Mám veľa práce, a nestíham si prejsť celý kurz. Budem mať od vás podporu aj potom?

Áno, a to formou FB skupiny, ktorá je prístupná len pre mojich klientov, ktorý si zakúpili kurz. Budem vám odpovedať ja, ale určite vás obohatia o svoje postrehy aj ďalší účastníci kurzu, ktorí už podobný problém riešili.

Nevadí, keď občas zhreším?

Vôbec nie! Nie všetko sa dá dodržiavať na sto percent. Naučím vás, čo robiť v prípade rodinných osláv, návštev, alebo keď vás prepadnú rôzne hriešne chute. Sme predsa ľudia a nie anjeli.

Vo výžive som mierne pokročilý. Má pre mňa zmysel zakúpiť kurz?

Celý tento výživový kurz som koncipovala ako pre začiatočníkov, tak aj pre mierne pokročilých. Určite má zmysel pre vás vstúpiť do kurzu, kde sa obohatíte o ďalšie znalosti. Verte tomu, že sa dozviete mnoho nového a zaujímavého.

Ako prebieha váš online kurz v praxi?

Po uhradení platby dostanete na váš email prístup do členskej sekcie na mojom webe, kde sa vám otvorí prvá polovica lekcií a bonusové materiály. Po 14 dňoch sa vám odomkne druhá polovica kurzu.  Čas, ktorý kurzu venujete, si určujete sami, na kurz sa môžete pozrieť kedykoľvek a kdekoľvek.  Na všetko je čas, pretože kurz získavate s doživotným prístupom, takže si môžete určite svoje tempo.

Kedy, keď nie teraz? 🙂

 

Určite viete, že si zaslúžite len to najlepšie! Tak si to doprajte!

 

Často máme tendenciu odkladať veci na zajtra, na potom… a naozaj až niekedy potom, zvyčajne prineskoro zistíme, že ideálny čas neexistuje. Že sme premárnili ten správny moment. Nežijeme v minulosti, ani v budúcnosti, ale v prítomnosti. Neodkladajte na neskôr to, čo patrí medzi najdôležitejšie dary vášho života: vaše zdravie a šťastie.

Dnes je ten správny čas zmeniť váš život. 

Zmena návykov nikdy nepríde sama a zo dňa na deň.

Ale malé kroky vedú k veľkým výsledkom.

S prvými výsledkami zažijete pocity radosti a šťastia. Budete mať viac energie, zlepší sa vám trávenie, skvalitní spánok a zvýši kondícia a výkonnosť. 

Za pár dní budete výsledky cítiť a za pár týždňov už to uvidí a pozitívne pocíti aj vaše okolie.

Urobte svoj prvý krok k lepším zajtrajškom!

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.