e-Book ZADARMO

Na to, aby ste schudli, nemusíte držať zázračne diéty. Stačí, ak lepšie spoznáte svoj metabolizmus. Stiahnite si môj ebook zadarmo, v ktorom sa dozviete užitočné informácie o vašom metabolizme. 

*Stiahnutím ebooku súhlasíte so Spracovaním osobných údajov

O E-booku

Zdravie je odrazom toho, ako zaobchádzame so svojím telom, ako sa k nemu správame a čo mu dávame. Telo nám to vracia v podobe zdravia. Neustále držanie diét telu neprospieva. Cesta k vysnívanej postave, zdravému a kvalitnému životu je pestrá a vyvážena strava. Som zástanca prirodzených a kvalitných potravín. Je to jediná dlhodobá cesta k zdravému a plnohodnotnému životu.  

Zdravé chudnutie je podmienené správne fungujúcim metabolizmom. Tento e- book je úvodom do zdravého životného štýlu. Pomôže vám lepšie pochopiť, ako funguje váš metabolizmus, čo ho môže spomaľovať, a ako si ho účinne zrýchliť.

Chudnutie totiž nie je o zákazoch, odopieraní a hladovaní, ale predovšetkým je o chuti a radosti zo života.

Vaše zdravie máte len vo svojích rukách, a tímto e-bookom budete o krok bližšie k zdravšiemu a šťastnejšiemu životu.

Po prečítaní tohto e-booku sa priznávam, že som do dnešnej doby nevedela ako funguje metabolizmus. Článok obsahuje množstvo zaujímavých informácií a faktov. Okrem základných informácií sa dozviete mnoho príkladov a spôsobov ako zlepšiť Váš metabolizmus. Najviac kvitujem praktické ukážky, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu vášho metabolizmu. Taktiež aj to, čo práve naopak brzdí Váš metabolizmus.

Martina Baranová, 28 rokov, Prešov

Výborne napísané!!! Ja ako laik som porozumela všetkému, čo tam bolo napísané. Tento ebook vás obohatí a správne nasmeruje k správnemu životnému štýlu. Vrelo odporúčam!

Katarína Jančová, 35 rokov, Praha

Tento e-book je úderný, stručný a nápomocný. Naštartoval ma, aby som sa odhodlala k zmene jedálničku aj celkovému životnému štýlu.

Nikola Durkačová, 28 rokov, Praha

O Autorke

Ing. Romana Nemcová

Som výživová poradkyňa a koučka zdravého životného štýlu. Ukazujem ľuďom cestu k zdraviu, fyzickej i duševnej kondícii, vysnívanej postave a celkovej životnej rovnováhe. Mojim cieľom je naučiť ľudí jesť bez výčitiek a vychutnávať si jedlo. Chcem, aby pochopili, že my sme strojcom svojho života, a to ako zaobchádzame so sebou samým je najpodstatnejšie. 

Teší ma, keď vidím, ako sa mojim klientom mení život, ako sú šťastnejší, zdravší a spokojnejší. Moja práca je aj mojím koníčkom a som za to vďačná.

Romana Nemcová

Nečakajte už dlhšie. Zmeňte svoj život k lepšiemu už dnes!

GDPR

1 + 6 =