Poradenské služby

Výživa, pohyb, regenerácia, psychika
Začnite si vytvárať nový život ešte dnes
Nečakajte už dlhšie!

Máte pocit, že je čas urobiť zmenu vo vašom živote?

Veľmi rada vám pomôžem! Mám bohaté a dlhodobé skúsenosti s rôznymi zdravotnými aj psychickými problémami, ktoré sa mi podarilo vyliečiť stravou a zdravými návykmi. Choroby nevznikajú len tak, je to následok dlhodobých a nekontrolovaných rozhodnutí, a telo sa nám nimi len snaží oznámiť, že niečo nie je v poriadku.
Preto sa na zdravie pozerám komplexne a riešim primárne príčiny a následne vyvolané problémy.

Zdravý životný štýl a jeho 4 zásady

Jedz zdravo a pestro, dodržuj pitný režim

Buď aktívny - cvič a hýb sa

Dopraj si odpočinok, regeneráciu a kvalitný spánok

Nastav si správne hlavu a eliminuj stres

Konzultácie

Čo mi môže priniesť koučink a konzultácie?

Komplexná vstupná konzultácia zahrňuje meranie na profesionálnej váhe Tanita, meranie tlaku na zdravotnícky certifikovanom tlakomery Omron, meranie okysličenia krvy, analýzu stravovacích návykov, určenie diétnych chýb a následný návrh programu alebo jedáničku na mieru.

1 hod. – 29 eur

Konzultácia je možná aj online cez videohovor alebo telefonicky. V tom prípade prebieha meranie iným spôsobom, budem od vás potrebovať čo najviac informácií ohľadom vašich telesných údajov.

Nájdenie riešenia svojej situácie
Ocitli ste sa v bode, od ktorého už neviete napredovať? Cítite stagnáciu? Aj tí najlepší z najlepších využívajú mentorov pre vedenie alebo motiváciu.
Rýchlejšie dosiahnutie cieľa
Vyskúšali ste diéty, detoxy, čaje na chudnutie a všetko pomohlo iba na chvíľu a pôvodna váha sa vám vrátila naspäť? Žiadne rýchlochudnúce metódy nenahradia zdravý životný štýl. Verím, že iba s kvalitnými potravinami a prírodnými doplnkami môžeme dosiahnúť dlhodobé ciele a mať trvalé výsledky. Verím, že každý z nás má právo spraviť pre svoje zdravie maximum.
Podpora pri zmene a zavedení nových zvyklostí
Ak chceme nadobudnúť nové zvyklosti, musíme sa najprv zbaviť starých zvykov. Najčastejšie zlé závislostí sú cigarety, alkohol, sladkosti, sedenie pred televíziou. Sedavý spôsob života nespôsobuje len riziko rôznych ochorení, ale aj zhoršenú schopnosť myslieť. Pomôžem vám zbaviť sa starých zvykov a nahradiť ich zdravými formami.
Objavenie vnútornej sily a sebadôvery do budúcnosti
Prebuďte už konečne svoju vnútornú silu a odkopnite slabú vôľu. Sebavedomie a láska k sebe samému sú najlepšie spôsoby, ktoré nám pomáhajú vytvárať kvalitný a plnohodnotný život. Každý z nás má vnútornú silu, ale bohužiaľ často je potláčaná vonkajšími vplyvmi, ktoré nám neprospievajú.
Podpora osobnostného rastu
Všetko začína myšlienkou, ktorú sa snažíme zhmotniť. Osobný rast je veľmi dôležitý na našej ceste, preto vás budem učiť a podporovať aj pri vašom osobnom raste, pretože to nie je iba o zmene jedálničku, ale aj o nastavení mysle.
Objednať bezplatnú konzultáciu

Jedálničky na mieru

Jedálniček a výber balíčku

V jedálničku zohľadňujem vaše stravovacie zvyklosti, chuťové preferencie, časové možnosti, športové aktivity, neznášanlivosť na potraviny, alergie a zdravotné problémy.

Pri prvej návšteve si preto s vami vyplním komplexný dotazník, (pri online konzultáciách ho pošlem na e-mail), ktorý mi pomôže pri vytváraní stravovacieho plánu.

Následne vám navrhnem vám najúčinnejší program k dosiahnutiu Vášho cieľa a nastavíme si pravidelné kontroly, merania, konzultácie a koučing počas celého programu.

Jedálniček na mieru

Výživové poradenstvo

Dlhodobo udržateľné a trvalé výsledky potrebujú čas

Mojim hlavným cieľom je vaša spokojnosť, preto si nastavíme ciele pre dlhodobé a trvalé výsledky.

Nepodporujem diéty, spaľovače tukov ani zázračné tablety na chudnutie, s ktorými to ide síce rýchlejšie, ale nie je to dlhodobé riešenie. Podľa mňa je základom zdravé a kvalitné jedlo a pre trvalé výsledky je potrebná aj dávka trpezlivosti a disciplíny.

Výživové poradenstvo

Online kurzy

Na kurz sa môžete pripojiť v pohodlí domova

Vytváram špecializované kurzy ktoré vás naučia všetko o zdravom stravovaní. Nechcete už viac platiť za jedálničky od výživových poradcov? Tak už nemusíte. Pozrite sa na môj online kurz o Zdravom stravovaní a tvorbe jedálnička a staňte sa výživovým poradcom samému/samej sebe.

Objednať online kurz

Workshopy pre firmy

Workshopy sú zamerané na zvýšenie produktivity

Workshopy pre firmy sú zamerané nazvýšenie produktivity, kreativity a zlepšenie sústredenia. Pripravujem témy na zdravú stravu, pohyb, regeneráciu, spánok, mentálnu pohodu a vnútornú motiváciu.

Objednať online workshop

Publikácie

Odborné články a ebooky

Píšem a zdieľam svoje vedomosti. Formou odborných článkov ale aj komplexnejších ebookov. 

cross