E-BOOK
CHRONICKÝ ZÁPAL

Prevezmite viac kontroly nad vašim telom. Nedovoľte chronickému zápalu aby kradol vašu vitalitu a zdravie.
Cíťte sa lepšie a ľahšie.


Čo môžete dnes spraviť preto aby ste neprispievali k zhoršovaniu vášho zdravia a kvality života?

Ako môžete jednoduchými zmenami v jedálničku pomôcť pri liečení boľavých kĺbov, únave, depresii, žalúdočných problémov alebo pri posilňovaní imunity?

Niektoré veci sa nedajú ovplyvniť. Pribúdajúci vek vplýva na zdravie viacerými spôsobmi. Existuje však istá hrozba, ktorá sa môže skrývať za vek, ale v skutočnosti je vo vašich silách niečo s tým robiť.

Ako na chronický zápal [Ebook]

O E-BOOKU

Vďaka tejto krátkej a praktickej e-knihe sa naučíte ako do určitej miery prevziať kontrolu nad touto hrozbou a zmierniť jej dopady na vaše zdravie.

Chronický zápal je skrytá a zákerná hrozba kvôli tomu, že spôsobuje príznaky ľahko zameniteľné za mnohé iné ochorenia. Bolesť kĺbov a únava patria medzi tie príznaky, ktoré nemajú so spôsobom stravovania až tak zjavné spojenie.

Podobne to môže platiť aj pri Alzheimerovej chorobe alebo zhoršovaní zraku.

Výskumy však potvrdzujú spojenie medzi týmito príznakmi a ochoreniami a chronickým zápalom.

Ak pochopíte čo je to chronický zápal a čo spôsobuje vo vašom tele, budete môcť podniknúť kroky, ktoré vám pomôžu zmierniť jeho následky.

Jednou z vecí, ktoré majú značný vplyv na vznik chronického zápalu je vaša strava.

V knihe sa dozviete, že potraviny s ktorými denne prichádzate do kontaktu môžu výrazne prispievať k riziku vzniku chronického zápalu.

Dozviete sa tiež ako a prečo prispievajú k zhoršovaniu vášho stavu a ako môžete upraviť váš jedálniček a pridať potraviny, ktoré sú výživnejšie a zdravšie.

Vaše zdravie máte len vo svojích rukách, a týmto e-bookom budete o krok bližšie k zdravšiemu a šťastnejšiemu životu.

Prevezmite kontrolu nad vašim zdravím

Použite informácie v tejto knihe a prispejte k tomu aby ste sa cítili lepšie a aby ste proaktívne znižovali riziko vzniku týchto chorôb.

Jedným z faktorov pre vznik chronického zápalu je vyšší vek. S pribúdajúcim vekom sa výkyt zápalových reakcií v tele zvyšuje. Vy však k tomu nemusíte prispievať nevhodnou a nezdravou stravou. 

S touto knihou budete vedieť čo jesť a čo nejesť ak sa chcete chrániť pred chronickým zápalom a následným zdravotným problémom, ktoré spôsobuje.

Náhľad do e-knihy Chronický zápal:

 • Úvod
 • Ako chronický zápal kradne Vašu vitalitu a zhoršuje život
 • Čo je zápal?
 • Ako vyzerá zápalová reakcia
 • Akútny vs chronický zápal
 • Zápalové ochorenia
 • Ako odhaliť zápal
 • Príčiny vzniku chronického zápalu
 • Priebeh chronického zápalu
 • Ako prebieha akútna zápalová reakcia
 • Imunitný systém
 • Potraviny a faktory prispievajúce k chronickému zápalu
 • Protizápalové výživové faktory
 • Protizápalové potraviny
 • Ako zmierniť alebo liečiť zápal v tele
 • Ďalšie spôsoby prevencie alebo liečby chronického zápalu

Tieto vedecky podložené a praktické informácie vám pomôžu orientovať sa v zložitom svete zdravej výživy a prispôsobiť spôsob stravovania, ktorý zdravie podporuje a nie podkopáva.

E-knihu Chronický zápal môžete mať už za 9€ spolu s 40% zľavou na osobnú konzultáciu, kde sa presne pozrieme na vašu individuálnu situáciu a spolu navrhneme riešenia, ktoré vám pomôžu žiť zdravšie a ľahšie.

Čo o mne hovoria

Referencie

5.0
Na základe 21 recenzií
google
Ludmila Jarolímová
21. júna 2022

S výživovou poradkyní paní Němcovou jsem velice spokojená. Měla jsem trávicí problémy včetně vysokého nadýmání a díky úpravě jídelníčku, který mě připravila mě tyto potíže brzy zmizely. Na moje otázky ohledně stravování mě vždy dokázala profesionálně poradit a správně vést ke zdravotnímu stylu života. Proto ji doporučuji všem, kdo chcete změnit své stravovací návyky.

google
Linda Hatalova
31. marca 2022

Pôvodne bol moj zámer si kúpiť iba kurz. No po čase sme začali riešiť môj zápal v tele a dokonca sa nám podarilo vyliečiť mi akné , ktoré ma už trápilo roky. S Romanou pravidelne volám vrámci konzultačiek a plánujem v tom pokračovať aj po dokončení kurz, pridala sa už aj moja mama. 💜 Odporúčam !!

google
tobias tobias
30. marca 2022

Konečne sme natrafili na niekoho čo fakt vie čo robí.Super prístup,všetko ako má biť.Môžem lem odporučiť

google
Jozef Forgáč
13. septembra 2021

Kurz s Romankou som dostal od brata na narodeniny....mal som na výber, buď produkty nejaké alebo výživovú poradkyňu....vybral som si to druhé a to bolo asi to najlepšie čo som mohol urobiť....Romanka je super osôbka, ktorá vám tak všetko vysvetlí, že sa budete tešiť na každú jednu lekciu... doterajšie pokusy dopadli katastrofálne, ale s ňou sa mi už podarilo schudnúť 6kg a bojujeme ďalej.... odporúčam každému, kto si chce prehodnotiť svoj život a stravovanie...

google
Jana Kapišovská
13. júla 2021
google
Pavlína Krásenská
23. júna 2021

Slečna opravdu ví, o čem mluví. Opravdu Vás naučí, jak si vytvářet jídelníček a jak to celé funguje. Na všechny otázky zodpoví a pomůže Vám na Vaši cestě za lepším životním stylem. Doporučuji

google
Jakub Bombár
10. júna 2021
google
Jan Krajc
19. mája 2021

K Romči som sa dostal cez odporúčania kamarátky ktorá jej služby využila a nevedela si ju vynachváliť. Týždne som nepočúval takmer o ničom inom a keďže som k výživový poradcom dosť skeptický dlho som váhal. Nakoniec som sa predsa len prihlásil na prvú konzultáciu a milo ma prekvapila. Na prvé posedenie zistíte že tu nejde o žiadneho kouča ktorý absolvoval týždňový kurz o výžive alebo získava rozumy z facebookovych stránok... Bežne to funguje tak ze "výživový poradca" vám stiahne jedálniček z internetu a ukáže pár cvikov a tam to končí. Lenže tu musím úprimne povedať ze mi Romča zmenila život. Nejde len o to ze som schudol ale naozaj sa cítim vo všetkých aspektoch lepšie. Zlepšilo sa mi trávenie, nálada, som kľudnejší, šťastnejší, lepšie sa mi spí. Tie kurzy sú tak komplexné a dopodrobna prepracované že ma naučili veci ktoré by sa podľa mňa mali učiť už na základnej škole ale pravdou je ze ak keď si človek myslí že vie ako ma jest alebo piť, keď dôjde k diskusii s odborníkom ako je Romča zistíte že neviete vlastne nič. Za prístup a to co mi spolupráca s Romčou dala dávam 10 bodov z 5. Vyskúšajte sami, uvidíte, ľutovať určite nebudete....

google
Silvia Hotova
2. mája 2021

Chcem sa Romanke poďakovať aj takouto formou za profi prístup s akým som sa ešte nestretla! 🙂

google
Simona Nemcová
29. apríla 2021
google
Lubo Mieszek
29. apríla 2021

Již několik let jsem se snažil dostat "tělo i ducha" do lepší kondice, tzn. snížit váhu, zvýšit energii vedoucí ke kvalitnějšímu prožití každého dne. Podotýkám, že nejsem žádný pecivál, provozuji turistiku, cykloturistiku, hraji tenis celoročně, v zimě hokej. Moc se mi můj plán nedařil, budˇ jsem snížil váhu a nedostávalo se mi síly a energie nebo váha byla mírně vyšší a nebyl jsem spokojen s výkonem provozované aktivity. Hledal jsem i na internetu cesty, jak z bludného kruhu ven, vyzkoušel jsem různé zaručené rady, ale pořád to nebylo to pravé ořechové. Hledal jsem nějakou komplexní cestu a fundovaného odborníka na otázky výživy a zdravého životního stylu a tak jsem se dostal přes webovou stránku Uzdrav tělo k Ing. Romaně Němcové. Po konzultacích, ve kterých jsem paní Romaně nastínil své problémy a cíle, jsme začali pracovat na zlepšení a musím, přiznat, že bylo co zlepšovat. Doladili jsme spolu jídelníček ve vztahu k vyváženosti jednotlivých živin, tzn hlavně množství sacharidů, cukrů, bílkovin, tuků. Věnovali jsme se otázce pitného režimu, detoxikaci organismu a doplnění chybějících vitamínů. Samozřejmě, že mi poradila, u kterých společností kvalitní produkty objednat. Po úpravách živin v jídelníčku, zařazení doporučených produktů, výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, dnes jsem lehčí, mám víc energie a dokonce vynechám i pití dříve oblíbené kávy, bez které jsem nedal ani ránu. ( 3, 4 šálky denně). Samozřejmě, že paní Romana radami pomůže, jak z bludného kruhu ven, finálně je na každém jednotlivci, jak si rady vezme k srdci a jak se s výzvou popasuje !!! Luboš, Morava

google
Michal Gazo
28. apríla 2021

Paci sa mi hlavne ludsky a individualny pristup. Vidiet ze to pani Ing. Nemcovu bavi!

Absolvovala som kurz o komplexnej výžive a vytváraní jedálnička a som veľmi spokojná. Dozvedela som sa vela nových a uzitočných informácii. Keďže sa po zmene svojho zivotného štýlu sa venujem laicky cvičeniu a taktiež zdravšiemu stravovaniu. V tejto oblasit je dôležité sa neustále vdzelávať a hlavne prijímať kvalitné informácie. Tento kurz ma znovu o niečo obohatil a preto som za to veľmi vďačná. Určite vrelo odporúčam 🙂

google
Zuzana Cimbová
26. marca 2021

Romanka je veľmi milá poradkyňa, ktorá mi vždy rada a ochotne pomôže. Individuálny prístup, môžem len odporučiť.

google
János Sárközi
20. marca 2021

O AUTORKE

Ing. Romana Nemcová
Som výživová poradkyňa a koučka zdravého životného štýlu. Ukazujem ľuďom cestu k zdraviu, fyzickej i duševnej kondícii, vysnívanej postave a celkovej životnej rovnováhe. Mojim cieľom je naučiť ľudí jesť bez výčitiek a vychutnávať si jedlo. Chcem, aby pochopili, že my sme strojcom svojho života, a to ako zaobchádzame so sebou samým je najpodstatnejšie.

Teší ma, keď vidím, ako sa mojim klientom mení život, ako sú šťastnejší, zdravší a spokojnejší. Moja práca je aj mojím koníčkom a som za to vďačná.
Ing. Romana Nemcová

Začnite odoberať môj zdravý Newsletter, aby vám nič dôležité neuniklo!

cross