eBook 

ZADARMO

Prečo stredomorských ľudí trápia chronické choroby menej ako väčšinu sveta? Ako sa nimi dá inšpirovať?

Prečo je strava jednou z hlavných príčin prečo títo ľudia žijú dlhšie, zdravšie a vitálnejšie?

Je možné tvrdiť, že výučba o strave nie je v dnešnej dobe vo všeobecných meradlách dostatočná.

Spôsob stravovania môže byť značne ovplyvnený kultúrou alebo prebratý od spôsobu stravovania v rodine. Avšak bez ohľadu na to, platí, že určité potraviny a jedlá zdravie podkopávajú, zatiaľ čo iné zdraviu prospievajú.

*Stiahnutím ebooku súhlasíte so Spracovaním osobných údajov

stremoroská strava

O E-booku

Stredomorská strava

Tento ebook vám poskytne bližší a detailný pohľad na jeden z najviac vedecky skúmaných spôsobov stravovania.

Stredomorská strava je predmetom záujmu nie len vedcov, ale aj ľudí, ktorí sa chcú podieľať na udržiavaní ich zdravia a vitality.

Ak vám záleží na tom, ako môžete urobiť zmeny v životospráve, ktoré vám pomôžu znižovať riziko vážnych chronických chorôb, alebo chcete niečo robiť s boľavými kĺbmi a únavou, či chcete viac energie a vitality…

…tento info produkt vám to uľahčí.

Dozviete sa z čoho sa stredomorská diéta skladá, akým potravinám sa vyhýbať a tiež aké mikroživiny vám poskytuje.

Vďaka dostatočnému príjmu týchto nevyhnutných látok umožníte vášmu telu fungovať tak, aby mohlo lepšie odolávať chronickým problémom, výsledkom čoho je lepšie kvalita života.

Potraviny, ktoré nezaťažujú tráviaci trakt a nepoškodzujú prospešné črevné baktérie prinášajú širokú škálu benefitov.

 Pre telo aj pre črevné baktérie vhodná strava má schopnosť výrazne ovplyvniť to ako sa cítite.

V niektorých prípadoch dokáźe potláčať nie len bolesti a únavu, ale napríkad aj depresiu, mozgovú hmlu, zmeny nálad a podobne.

Účinky zdravej stravy sa prejavia na toľkých rôznych miestach, že ak to sami pocítite, pravdepodobne už nebudete chcieť ísť naspäť k jedlám, ktoré vás robia slabšími, viac náchylnymi na choroby a ktoré urýchľujú starnutie.

Áno, nedostatočný príjem živín a dlhodobá konzumácia nevhodnej stravy urýchľuje aj starnutie…

Preto som pre vás vytvorila tento krátky ale praktický ebook, ktorý vám otvorí dvere do sveta stredomorskej stravy – jedného z najzdravších spôsobov stravovania, ktorý existuje.

O Autorke

Ing. Romana Nemcová

Som výživová poradkyňa a koučka zdravého životného štýlu. Ukazujem ľuďom cestu k zdraviu, fyzickej i duševnej kondícii, vysnívanej postave a celkovej životnej rovnováhe. Mojim cieľom je naučiť ľudí jesť bez výčitiek a vychutnávať si jedlo. Chcem, aby pochopili, že my sme strojcom svojho života, a to ako zaobchádzame so sebou samým je najpodstatnejšie. 

Teší ma, keď vidím, ako sa mojim klientom mení život, ako sú šťastnejší, zdravší a spokojnejší. Moja práca je aj mojím koníčkom a som za to vďačná.

Romana Nemcová

Nečakajte už dlhšie. Zmeňte svoj život k lepšiemu už dnes!

GDPR

6 + 3 =